Stomatolog, ortodonta, chirurg stomatolog

Centrum Stomatologiczne Legnica to nowoczesne metody leczenia i diagnostyki, zabiegi stomatologii estetycznej oraz wygodne sposoby finansowania w jednym miejscu. Poznaj nasze kompleksowe usługi: implanty, licówki, piaskowanie zębów, nowoczesny aparat ortodontyczny - to wszystko w naszej ofercie. Zapytaj przez formularz kontaktowy, w rejestracji lub u lekarza prowadzącego. Centrum Stomatologiczne Legnica ulica Myrka - zapraszamy od poniedziałku do piątku.

Pracownie do zadań specjalnych

Nasze gabinety wyposażamy z dbałością o komfort Pacjentów, potrzeby Specjalistów oraz nowoczesne rozwiązania. Wiemy, że wysokiej jakości sprzęt, materiały i technologie oraz ergonomiczna przestrzeń zabiegowa mają w stomatologii bezpośredni wpływ na skuteczny proces leczenia. Zapraszamy do galerii - szczególnie przed pierwszą wizytą.

Marki, z którymi się rozwijamy

... i Ludzie, których wiedza, doświadczenie i zaangażowanie to unikalna oferta Centrum Stomatologicznego Legnica. Tak to planowaliśmy od początku. Zbudować kompleksowe usługi w oparciu o najnowsze technologie i zespół specjalistów gotowych ciągle zdobywać nowe umiejętności. Dzięki temu korzystający z naszego Centrum Pacjenci mogą przejść z nami komfortowo i skutecznie przez wszystkie etapy wybranego procesu leczenia lub korekcji.

Logo marki Clear Aligner Logo marki Damon System Logo marki SleeperOne5 Logo marki Seliga Microscopes Logo marki Lasotronix Logo marki VDW Logo marki Exocad Logo marki Ivoclar Logo marki SGS Dental Logo marki Spark
Chirurg szczękowy, ortodonta, stomatolog, higienistka stomatologiczna i inni członkowie zespołu Centrum Stomatologicznego Legnica stoją razem.

Wspieramy Twój zdrowy uśmiech!

Poznaj nasz zespół Więcej o Centrum

Potrzebujesz konsultacji?

Umów wizytę już dziś!

+48 76 877 44 55 +48 512 675 751

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek
7:00 - 21:00
Sobota - Niedziela
nieczynne

Najważniejsze informacje

Skorzystaj z wygodnej wyszukiwarki i znajdź specjalistę stomatologa, endodontę, ortodontę, chirurga szczękowego którego potrzebujesz. Do dyspozycji Pacjentów udostępniamy również bazę wiedzy. Znajdziesz w niej porady dla korzystających z naszych usług oraz artykuły o nowościach z różnych dziedzin stomatologii i o technologiach stosowanych w procesach leczenia w naszym Centrum. Aktualne ceny podajemy w zakładce Cennik. Po więcej wiedzy na temat działań w ramach poszczególnych procedur leczenia zapraszamy do zakładki Usługi.

Ikona symbolu listy cennika
Cennik
Ikona lupy symbolizująca wyszukiwarkę
Znajdź specjalistę
Trzykropek w  komiksowym dymku symbolizujący wybór tematu
Wybierz temat

Zobacz jak skutecznie możemy pomóc również Tobie

Każdy uśmiech ma swoją historię!

Odwiedź galerię realizacji

Baza wiedzy

Zajrzyj tutaj koniecznie, kiedy potrzebujesz więcej wskazówek po wizycie u naszego specjalisty. W Bazie Wiedzy publikujemy również cenne informacje dla poszukujących rozwiązań problemów ze zdrowym i pięknym uśmiechem. Czy wiesz, że nowoczesne technologie umożliwiają dzisiaj korekcję lub leczenie przypadłości, wad i ubytków zębów o jakich nie było mowy jeszcze kilka lat temu? Stomatologia, ortodoncja, chirurgia stomatologiczna, stomatologia estetyczna to dziedziny wiedzy, z którymi warto się przyjaźnić.

Zalecenia dla pacjentów

Wybielanie zębów Legnica — kiedy warto się na nie zdecydować?

Marzysz o olśniewającym uśmiechu? Sprawdź, jak wybielanie zębów w Legnicy może odmienić Twój wygląd i pewność siebie! Dowiedz się, czym charakteryzuje się ten zabieg i dlaczego warto się na niego zdecydować. 

Czytaj więcej
Zalecenia dla pacjentów

Leczenie kanałowe w Legnicy: wszystko, co musisz wiedzieć

Zastanawiasz się, czy leczenie kanałowe to coś, czego powinieneś się obawiać? W tym artykule rozwiejemy Twoje wątpliwości i pokażemy, dlaczego warto zaufać specjalistom w Legnicy.

 

Czytaj więcej