Michał Fuczko

Michał Fuczko  - stomatolog Legnica, ortodonta Legnica
specjalista
Michał Fuczko
SPECJALIZACJA
Stomatologia, ortodoncja, implantologia
NUMER TELEFONU
512 675 751
NUMER TELEFONU RECEPCJA
76 877 44 55
E-MAIL
centrum.stomatologiczne.recepcja@onet.pl
GODZINY PRZYJĘĆ
Poniedziałek - Piątek 7:00 - 21:00
Sobota - Niedziela nieczynne

Specjalizacje

Lekarz dentysta stomatolog ortodonta. Absolwent Wydziału Lekarsko - Stomatologicznego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu (2005r). Od ponad 15 lat zajmuje się leczeniem pacjentów stomatologicznych - szczególnie tych ze specjalnymi potrzebami opieki kompleksowej. W swojej praktyce łączy między innymi takie dziedziny jak ortodoncja, protetyka i implantologia. Uczestnik specjalistycznych  kursów, szkoleń i wykładów. Członek Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego (Curriculum Implantologii PSI 2009/2010). Koordynator i strateg procesów usług stomatologicznych z wieloletnim doświadczeniem.

Doświadczenie

W czasie swojej praktyki w Centrum Stomatologicznym Legnica doktor Michał Fuczko przeprowadził kilkaset kompleksowych procesów leczenia, korekcji i odbudowy zębów zakończonych częściową lub pełną metamorfozą uśmiechu. Dzięki wieloaspektowemu podejściu, zwinnemu łączeniu wymogów zdrowotnych i estetycznych oraz wiedzy i doświadczeń z zakresu różnych dziedzin stomatologii jest cenionym przez Pacjentów specjalistą. 

O sobie

Pasjonat stomatologii cyfrowej i innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Nieustannie poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w kursach, szkoleniach, prenumerując czasopisma stomatologiczne. Ma wyjątkową umiejętność metodologicznego wprowadzania nowoczesnych  narzędzi do procesów leczenia i  usług dostępnych w Centrum na co dzień. Specjalista znany również ze swojego życzliwego, pełnego humoru i dobrej energii podejścia do Pacjentów i Zespołu. 

Certyfikaty