Marta Jurgiel

Lekarz dentysta Marta Jurgiel
specjalista
Marta Jurgiel
SPECJALIZACJA
Stomatologia zachowawcza, endodoncja, protetyka
NUMER TELEFONU
512 675 751
NUMER TELEFONU RECEPCJA
76 877 44 55
E-MAIL
centrum.stomatologiczne.recepcja@onet.pl
GODZINY PRZYJĘĆ

Specjalizacje

Lekarz dentysta. Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach (Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu, Kierunek Lekarsko - Dentystyczny). W swojej pracy zajmuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją oraz protetyką. Nieustannie pogłębia wiedzę i rozwija umiejętności w czasie licznych szkoleń i kursów.

Doświadczenie

W Centrum Stomatologicznym Legnica doktor Marta Jurgiel prowadzi kompleksowe procesy leczenia łącząc różne dyscypliny stomatologii zachowawczej z nowoczesnymi narzędziami i technologiami. Pacjenci znają ją również z niezwykle troskliwego podejścia do kwestii bólu i komfortu oraz dokładności.

O osobie

Jej zainteresowania to nowoczesne technologie i metody leczenia w stomatologii oraz możliwości jakie dają zarówno lekarzom jak i Pacjentom. Bardzo ceni interdyscyplinarne podejście do opieki dentystycznej i w tym kierunku konsekwentnie zdobywa wiedzę. Otwarta na nowe strategie w procesach leczenia, nowe narzędzia, ludzi i świat. Dzięki temu niezwykle motywuje zarówno swoich Pacjentów jak i zespół.