Dr hab. n. med. Paweł Kubasiewicz

dr hab. n. med. Paweł Kubasiewicz chirurg stomatolog
specjalista
Dr hab. n. med. Paweł Kubasiewicz
SPECJALIZACJA
Stomatologia, chirurgia stomatologiczna, implantologia
NUMER TELEFONU
512 675 751
NUMER TELEFONU RECEPCJA
76 877 44 55
E-MAIL
centrum.stomatologiczne.recepcja@onet.pl
GODZINY PRZYJĘĆ

Specjalizacje

Lekarz dentysta stomatolog, doktor habilitowany nauk medycznych, specjalista chirurgii stomatologicznej i implantologii. Absolwent i pracownik naukowo - dydaktyczny Wydziału Lekarsko - Stomatologicznego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Autor rozprawy doktorskiej na temat osteointegracji implantów (Wrocław 2012). W kwietniu 2021 r. uzyskał habilitację na podstawie osiągnięć w badaniach nad nowymi materiałami stosowanymi w implantologii i regeneracji kości wyrostka zębodołowego. Autor i współautor kilkudziesięciu artykułów w polskich i zagranicznych czasopismach naukowych oraz uczestnik lub współorganizator sympozjów, kursów i szkoleń z zakresu chirurgii stomatologicznej i implantologii.

Doświadczenie

Specjalista, który ma na swoim koncie ponad 1500 udanych zabiegów z zakresu implantologii i chirurgii stomatologicznej. Doświadczenie zdobywał w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu oraz w trakcie licznych staży w zagranicznych ośrodkach naukowych (min. na Uniwersytecie Medycznym w Greifswaldzie), a także w czasie długoletniej praktyki lekarskiej w centrach stomatologicznych. 

O sobie

Zafascynowany implantologią i nowoczesnymi technologiami pozwalającymi coraz skuteczniej pomagać pacjentom w odzyskiwaniu pełnej sprawności i pewności siebie. W swojej specjalizacji ceni innowacyjne rozwiązania i fachowo wdraża je w praktyce. O swojej pracy mówi z pasją.