Dr hab. n. med. Paweł Kubasiewicz

specjalista
Dr hab. n. med. Paweł Kubasiewicz
SPECJALIZACJA
Stomatologia, chirurgia stomatologiczna, implantologia
NUMER TELEFONU
512 675 751
NUMER TELEFONU RECEPCJA
76 877 44 55
E-MAIL
centrum.stomatologiczne.recepcja@onet.pl
GODZINY PRZYJĘĆ

Specjalizacje

Lekarz dentysta stomatolog, doktor habilitowany nauk medycznych, specjalista chirurgii stomatologicznej i implantologii. Absolwent i pracownik naukowo - dydaktyczny Wydziału Lekarsko - Stomatologicznego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Autor rozprawy doktorskiej na temat osteointegracji implantów (Wrocław 2012). W kwietniu 2021 r. uzyskał habilitację na podstawie osiągnięć w badaniach nad nowymi materiałami stosowanymi w implantologii i regeneracji kości wyrostka zębodołowego. Autor i współautor kilkudziesięciu artykułów w polskich i zagranicznych czasopismach naukowych oraz uczestnik lub współorganizator sympozjów, kursów i szkoleń z zakresu chirurgii stomatologicznej i implantologii.

Doświadczenie

Specjalista, który ma na swoim koncie ponad 1500 udanych zabiegów z zakresu implantologii i chirurgii stomatologicznej. Doświadczenie zdobywał w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu oraz w trakcie licznych staży w zagranicznych ośrodkach naukowych (min. na Uniwersytecie Medycznym w Greifswaldzie), a także w czasie długoletniej praktyki lekarskiej w centrach stomatologicznych. 

O sobie

Zafascynowany implantologią i nowoczesnymi technologiami pozwalającymi coraz skuteczniej pomagać pacjentom w odzyskiwaniu pełnej sprawności i pewności siebie. W swojej specjalizacji ceni innowacyjne rozwiązania i fachowo wdraża je w praktyce. O swojej pracy mówi z pasją.