Danuta Cała-Fuczko

Lekarz dentysta stomatolog Danuta Cała - Fuczko
specjalista
Danuta Cała-Fuczko
SPECJALIZACJA
Stomatologia zachowawcza, endodoncja, protetyka
NUMER TELEFONU
512 675 751
NUMER TELEFONU RECEPCJA
76 877 44 55
E-MAIL
centrum.stomatologiczne.recepcja@onet.pl
GODZINY PRZYJĘĆ

Specjalizacje

Lekarz dentysta stomatolog. Specjalistka stomatologii ogólnej - Specjalizacja Stopień I. Zajmuje się szczególnie protetyką, implantologią i stomatologią zachowawczą. Ukończyła wiele kursów, szkoleń oraz uczestniczyła w sympozjach i wykładach - zarówno z zakresu poszczególnych dziedzin stomatologii jak i organizacji, nadzoru i dokumentacji usług stomatologicznych.  

Doświadczenie

W Centrum Stomatologicznym Legnica doktor Danuta Cała - Fuczko przeprowadziła kilkaset  procesów leczenia implantologicznego i protetycznego zakończonych pomyślną odbudową ubytków zębowych, sanacją i wyleczeniem chorób zęba. Dzięki łączeniu wiedzy i doświadczeń z wielu dziedzin stomatologii jest cenionym i polecanym specjalistą. Od lat swoich stałych Pacjentów pani doktor prowadzi otaczając opieką, poradą i planując kolejne kroki zalecanych działań profilaktycznych i leczniczych. 

O sobie

Ceni fachową wiedzę i nowoczesne udogodnienia w pracy dentysty. Zawsze bardzo uważna na komfort i potrzeby Pacjenta. Pani doktor znana jest ze swojej dokładności, zrozumienia i empatii - dobra i wymagająca specjalistka z delikatnym i dyskretnym podejściem.

Certyfikaty