Aleksandra Łamińska

Aleksandra Łamińska lekarz dentysta w Centrum Stomatologicznym Legnica
specjalista
Aleksandra Łamińska
SPECJALIZACJA
Stomatologia zachowawcza, protetyka, endodoncja
NUMER TELEFONU
512 675 751
NUMER TELEFONU RECEPCJA
76 877 44 55
E-MAIL
centrum.stomatologiczne.recepcja@onet.pl
GODZINY PRZYJĘĆ

Specjalizacje

Lekarz dentysta. Absolwentka Wydziału Lekarsko - Stomatologicznego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie (2013 r). W praktyce łączy stomatologię zachowawczą z endodoncją, protetyką i ortodoncją. Uczestniczka specjalistycznych szkoleń, kursów i sympozjów.  

Doświadczenie

Doktor Aleksandra Łamińska od prawie dekady skutecznie łączy nowoczesne narzędzia i technologie z fachową wiedzą i dokładnością. W Centrum Stomatologicznym Legnica prowadzi procesy leczenia pacjentów z potrzebami z zakresu stomatologii zachowawczej. Zajmuje się również specjalistycznym leczeniem endodontycznym  z zastosowaniem nowoczesnych technik dentystycznych.

O osobie

Od czasów studenckich pani doktor jest pasjonatką nowoczesnej stomatologii i możliwości wieloaspektowego podejścia do Pacjentów, jakie dają innowacyjne metody leczenia. Interesują ją zarówno narzędzia jak i nowe perspektywy pracy dla pełnej sprawności leczonych. Znana z życzliwości  i cierpliwości - potrafi niepostrzeżenie wyjaśnić najbardziej skomplikowane procesy w jasny i przystępny sposób.

 

  

Certyfikaty